Survivor Nagihan ve Sahra Kavga izle 2024 görüntüleri

Survivor’da Nagihan ve Sahra Arasındaki Gerilimin Perde Arkası. Survivor All Star’da yaşanan ve sosyal medyada …

Survivor’da Nagihan ve Sahra Arasındaki Gerilimin Perde Arkası. Survivor All Star’da yaşanan ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran Nagihan Karadere ve Sahra Işık arasındaki kavga, izleyiciler arasında merak konusu oldu. Bu kavganın perde arkasında, Hasan Can Kaya’nın programındaki itirafların yarattığı gerilim mi yatıyor?

Kavganın Sebebi Ne?

Nagihan ve Sahra arasında yaşanan bu özel hayat kavgası, Acun Ilıcalı’nın da ifade ettiği gibi, Survivor yayınında gösterilmedi. Prodüksiyon ekibinin bu tür özel konuları yayımlamak istememesi, olayın merakını daha da artırdı. “Benim özel hayatımı neden buraya getiriyorlar?” diyen Nagihan ve Sahra’nın tartışmasının ardında, Hasan Can Kaya’nın programındaki itiraflar mı yatıyor?

Sosyal Medyada Yükselen İddialar

Survivor izleyicileri, “Nagihan ve Sahra neden kavga etti?” sorusuna yanıt ararken, sosyal medyada farklı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan biri, Hasan Can Kaya’nın programında Nagihan’ın cinsel hayatıyla ilgili yaptığı itiraflara Sahra’nın Survivor’da tepki göstermesi üzerine kurulu.

Nagihan’ın İtirafları ve Sahra’nın Tepkisi

Nagihan Karadere, Konuşanlar programında eski erkek arkadaşının sürekli kendisini aradığını ve “Benim erkekliğim bitti, kalkmıyor benimki. Ne olur bir seferlik test edelim” şeklinde tekliflerde bulunduğunu anlatmıştı. Bu itiraflar, Survivor’da Sahra’nın Nagihan’a yönelik “Sen bilmem ne bilmem ne yapıp ekranlarda anlatan kadın Survivor’da kimseye örnek olamazsın” şeklindeki suçlamasına yol açmış olabilir.